Де Ви, майстри-умільці?

бовтанка-2. Теми, які шкода видаляти, та які актуальні чи корисні для читання навіть після закриття
Аватар користувача
Vaduha
* * *
Повідомлень: 259
З нами з: 12.6.05 09:00
Стать: чол
Звідки: Київ, Оболонь

Де Ви, майстри-умільці?

Повідомлення Vaduha » 2.10.06 19:21

Усім гарного настрою!

Соррі, якщо це не корисна і не цікава тема (буду радий якщо перенесуть у гілку де це повинно бути)
Можливо у наших Веложителів є один цікавий талант, якого у мене немає а пошуки мене нікуди не привели.
Хто займався чи займається таким цікавим ділом як ювелірне мистецтво. Ось у чому проблема: у мене є ескіз одного "маленького" герба, який потрібно відлити у формі рельєфного малюнка із дорогоцінного (або не дуже) металу. Розміри приблизно 1-1,5 см2.
Хто таким захоплюється, або може порекомендувати куди звернутися, буду надзвичайно радий поспівпрацювати.
Зрозуміло ця робота не в одному екземплярі (за умови позитивного і класного результату) і звичайно за винагороду.

Отож шановні байкери, ми ж не тільки на колесах вміємо творити чудеса!

Аватар користувача
Chupakabra
патлатый музыковед
патлатый музыковед
Повідомлень: 2775
З нами з: 21.7.04 11:10
Skype: Lazyevgen
Стать: чол
Звідки: Киев

Повідомлення Chupakabra » 2.10.06 20:49

ну стукнись в ЛС дам контакт одного дядьки ;)
Никакое гнилое слово да не исходит из уст ваших, а только доброе для назидания в вере, дабы оно доставляло благодать слушающим" (Еф.4:29)

Аватар користувача
LSK
* * *
Повідомлень: 260
З нами з: 23.5.06 13:19
Стать: жін
Звідки: Киев, Н.Слободка

Повідомлення LSK » 2.10.06 22:50

можно на Киевский ювелирный завод, - но только стоить может дорого. сейчас есть такая мулька - фирмы заказывают разные свои значки в драгоценных металлах (шоб блестело по ностоящему :)).

еще есть фирма "Геральдмастер", находится на Левобережке. ее легко найти в поисковике.

Аватар користувача
Grinya
сусанин из болота
Повідомлень: 2082
З нами з: 6.6.06 07:28
Стать: чол

Повідомлення Grinya » 3.10.06 07:52

Если интересно могу дать контакт ювелира, правда он только по золоту и платине работает:) короче велкам в аську или личку


Повернутись до “Корисні і цікаві теми”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей