Маршрут: Ужгород-Чорна-над-Тисою (потягом до Кошице)Кошице (потягом до Братислави) Братислава-Відень-Братислава (потягом до Ліптовського Мікулаша) Ліптовський Мікулаш - Татранська Ломниця - Кежмарок- Левоча - Північ Словацького Раю (потягом до Чорна-над-Тисою) Чорна-над-Тисою-Ужгород.
Загальний пробіг - біля 500 км. 11 днів. Ночівлі в наметах в кемпінгах.
Розповідь тут
Коротеньке (3.5 хв.) відео на Ютубі